Power System - Additional box to gain in power engine
français spanish dutch english japanese

HAKKIMIZDA ? BİZE ULAŞIN 

ANA SAYFA TEKNİK ÖZELLİKLER İŞLEYİŞ MONTAJ BAYİİLER BASIN

SIK SORULAN SORULAR


Power System

Power System


Power System
Power System
Up to 40% moreover power. Up to 50% moreover torque. 100% performance! Numero : +33 328 338 833


copyright 2005 - Power System
 
 
 

POWER SYSTEM, rekabetten doğan üst düzey teknolojiyi hizmetinize sunuyor.

Otomobil tutkunu bir ekip tarafından tasarlanan ve geliştirilen bu kutucuklar, aracın orijinal hesaplayıcısına takılır ve güçte ve torkta anında bir kazanç sağlar. POWER SYSTEM, güç arttırıcı kutucuklar, motorların performansını güvenli bir şekilde geliştirir. Aracın hesaplayıcısı ile enjeksiyon tertibatı arasında aktarılan verileri en iyi duruma getirir. Orijinal birleştiriciler sayesinde bağlanır. Dizellerde montajı sadece beş dakika sürer.

Powersystem'in Türkiye distribütörü olan Best Servis ürünü ithal etmeden önce aylar süren bir çalışma yapmış, ürünün kalitesinden ve güvenilirliğinden emin olduktan sonra, Türkiye'de otomobil kullanıcılarının hizmetine sunmaya karar vermiştir. Powersystem'in Avrupa kalite belgesine (CE) sahip ve 5 yıl garantili olması, hem, dünyadaki olumlu yenilikleri Türk tüketicisine getirme amacında olan FERPA için ve hem de kaliteli ürünlere layık Türk halkı için bir güven kaynağıdır.

Powersystem otomobil üreticilerinin töleranslarına saygılı, sınırları tehlikeli bir biçimde aşmadan, sürüş zevkini doruğa çıkaran,emniyetli,güvenli ve istikrarlı bir güç arttırıcı sistemdir.

Avrupa piyasasına çıkalı henüz 4 yıl gibi kısa bir zaman olmasına rağmen, sadece Fransa'da, şu ana kadar 50 bin adet satılmış ve rakiplerine göre satış rakamı baz alındığında, tüm Avrupa'da açık ara önde gitmektedir.

Powersystem'le henüz tanışmamış kadın-erkek-yaşlı-genç tüm sürücülerimizi Powersystem'i tanımaları için deneme sürüşlerimize bekliyoruz.