Power System - Additional box to gain in power engine
français spanish dutch english japanese

HAKKIMIZDA ? BİZE ULAŞIN 

ANA SAYFA TEKNİK ÖZELLİKLER İŞLEYİŞ MONTAJ BAYİİLER BASIN

SIK SORULAN SORULAR


Power System

Power System


Power System
Power System
Up to 40% moreover power. Up to 50% moreover torque. 100% performance! Numero : +33 328 338 833


copyright 2005 - Power System
 
 
Sorularınıza Cevaplar
Daha hala kendi kendinize Power System kutucuğu hakkında sorular soruyorsanız, işte burada sık sorulan soruların cevapları…

Kutucuğun montajı arabama zarar verir mi?  
Hiçbir şekilde zarar vermez. Kutucuk paralel olarak bağlanıyor, hesaplayıcıyı sökmeden. Böylece araç mekanik olarak hiçbir değişikliğe uğramıyor. Aracınız aynı kalacak, fakat hızlanma ve tork artış isteklerinize daha iyi cevap verecek.
     

Kutucuk motorumu yıpratır mı?  
Kutucuklar, imalatçıların belirtmiş olduğu toleransları dikkate alarak, güç ve hız artırmak için yapılmıştır. Yani hiçbir yıpranma riski yoktur

Hangi araç tipine Power System' i monte edebilirim?
Power System her yakıt türüne uygun kutucuklar üretmektedir. Dizel motor olsun veya benzinli motor olsun, uygun kutucuğu "işleyiş" sütunumuzda bulabilirsiniz. Daha hızlı olarak, listeden aracınızı seçip, otomatik olarak uygun Power System kutucuğunu bulabilirsiniz.
     

Daha fazla güç, daha çok tüketim anlamına mı geliyor?
Her şey size bağlı! Power System kutucuğunun yararlarından faydalanmak için ağır bir ayağa sahip olmak gerekmiyor. Sürüş stilinizi değiştirmeden yeni heyecanlar tadabilirsiniz. Böylece aracınız da daha fazla tüketmemiş olur. Sabit hızda ise % 10' a kadar bir yakıt tasarrufu söz konusudur.
     

Kutucukla beraber, hızım en fazla ne kadar artar?
Power System kutucuğu aracın hızını ve torkunu arttırıyor, fakat hız kesicisini devre dışı bırakmıaz. Araç isteklerinize daha iyi cevap verir, sollama durumunda mesela. Vites yükseltmeden daha iyi bir sürüş konforu denemiş olursunuz, bir güç hissi.
Kutucuklar, imalatçıların belirtmiş olduğu toleransları dikkate alarak, güç ve hız artırmak için yapılmıştır. Yani hiçbir yıpranma riski yoktur

Piyasadaki diğer sistemlere göre bu kutucuğun avantajı nedir?
Üst seviyede teknolojik bir ürün, Power System kutucuğu motorunuza bir değişiklik yapılmadan, aracınızın güvenirliğini dikkate alarak yerleştirilir. Daha fazla güvenlik için CE normlarına uygundur. Böylece siz de kutucuğu monte edebilirsiniz, orijinal duruma getirmek için çıkarıp başka aynı tip motora sahip bir araca takabilirsiniz. Power System kutucuğunun başka bir avantajı, serviste yapılan gözden geçirmelerde görünmez, imalatçının en ileri düzey cihazlarıyla bile.
     

Power System kutucuğu alabilmek için ne yapmalı?
Çok basit. Bizi telefonla arayıp ya da e-mail göndererek, aracınızın tüm özelliklerini( marka, model, motor cc, orijinal beygir gücü, yaş) yazın. Bayiimiz olmayan bir ilden arıyorsanız, aracınıza uygun bir Power System'i hemen adresinize gönderelim.

Power System kutucuğunun montajı hiçbir mekanik bilgi gerektirmez. Yani güvenle monte edebilirsiniz. Fakat yine de bir profesyonele ihtiyacım var diyorsanız, distribütörlerimiz memnuniyetle kutucuğunuzun montajı için yardım edebilirler. Site üzerindeki distribütörlerimizin listesine bakmayı unutmayın.